Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáže

Masáž je jedna z nejstarších manuálních technik, při které se používá tlak, tření, hnětení či vytřásání příslušných svalových partií. Patří mezi nejstarší, nejvíce používané a nejoblíbenější regenerační procedury. Je velmi dobrým doplňkem při jakékoliv fyzické aktivitě, urychluje regeneraci svalů po cvičení. Je vhodná též při rekonvalescenci po různých nemocech, úrazech a operacích. 

 

Breussova masáž je pomocná diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.

 

Detoxikační medová masáž -  je velmi důležitý prostředek lidového léčitelství, který působí velmi účinně proti rozvinutým nemocem, hodí se však i k zvládnutí stavu stresu, chronických chorob, opotřebování věkem a nezdravým způsobem života. Také při nervových poruchách a stavech neklidu.

 

MED OBNOVUJE PŘIROZENOU DETOXIKAČNÍ SCHOPNOST ORGANISMU

 

Manuální lymfodrenáž - Jemná pomalá masáž lymfatických cest a lymfatických uzlin. Lymfodrenáž pracuje s lymfatickými cestami povrchovými, které jsou po celém těle ne hluboko pod kůží. Manuální lymfodrenáží ale zasahujeme i do hlubokého systému přes masáž uzlin.

 

Lávové kameny (Hot Stones) - relaxační a uvolňující masáž za pomoci nahřátých kamenů.Masáž působí na unavené a bolestivé klouby,záda,krční páteř.Odstraňuje napětí a stres.Prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.

 

Kineziotaping  vyhledávaná technika v regeneraci i rehabilitaci. Svým  šetrným a jemným způsobem zvyšuje léčebné a ozdravné procesy a prodlužuje uvolňující účinek masáží cíleným zaměřením na problematické svalové partie.

 

 

Z psychologického hlediska masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie.


 

 

PŘI MASÁŽÍ JSOU „VYSÁVÁNY“ STARÉ USAZENINY A JEDY Z TĚLESNÝCH TKÁNÍ

p1080050.jpg